acties


formule

Happy Frites is uw ambachtelijke fritesbakker. Bij Happy Frites worden de aardappelen
vers voorgebakken en bij uw bestelling afgebakken. Hierdoor blijven de frites van
perfecte kwaliteit en kunt u genieten van een ware smaaksensatie.

vestigingen

Happy Frites Belfort

Keurmeestersdreef 109A
Maastricht
belfort@happyfrites.eu
+31(0)43 - 880 71 38
maandag16:00-00:00
dinsdag16:00-00:00
woensdag16:00-00:00
donderdag16:00-00:00
vrijdag16:00-00:00
zaterdag16:00-00:00
zondag16:00-00:00

Happy Frites Broekhem

Cremerstraat 2A
6301 GE Valkenburg
broekhem@happyfrites.eu
+31(0)43 - 855 6975
maandaggesloten
dinsdag16:00-21:00
woensdag16:00-21:00
donderdag16:00-21:00
vrijdag16:00-21:00
zaterdag16:00-21:00
zondag16:00-21:00

Happy Frites Daalhof

Herculeshof 39
Maastricht
daalhof@happyfrites.eu
+31(0)43 - 343 31 77
maandag16:00-22:00
dinsdag16:00-22:00
woensdag16:00-22:00
donderdag16:00-22:00
vrijdag16:00-22:00
zaterdag16:00-22:00
zondag16:00-22:00

Happy Frites Ransdaal

Mareheiweg 2
6343 EK Ransdaal
ransdaal@happyfrites.eu
+31(0)43 - 311 6645
maandaggesloten
dinsdag17:00-21:00
woensdag17:00-21:00
donderdag17:00-21:00
vrijdag17:00-21:00
zaterdag17:00-21:00
zondag17:00-21:00

Happy Frites Sanderbout

Veestraat 36
6134 VJ Sittard
sanderbout@happyfrites.eu
+31(0)46 - 451 04 65
maandaggesloten
dinsdag16:00-20:00
woensdag16:00-20:00
donderdag16:00-20:00
vrijdag16:00-20:00
zaterdag16:00-20:00
zondag16:00-20:00

Happy Frites Welten

Weltertuijnstraat 51
6419 CS Welten
welten@happyfrites.eu
+31(0)45 - 737 01 73
maandaggesloten
dinsdag16:00-21:00
woensdag16:00-21:00
donderdag16:00-21:00
vrijdag12:00-21:00
zaterdag16:00-21:00
zondag16:00-21:00

Franchise

Meer weten of franchise-ondernemer worden? Bekijk onze franchise-pagina